پرسش‌های متداول

چگونه به وب سایت آفتاب درخشان اعتماد کنیم!

برای اینکه شما مشتریان گرامی به این وب سایت اعتماد کنید و با خیال راحت خریدتان را انجام دهید حتما خبرنامه آفتاب درخشان با موضوع اعتماد به آفتاب درخشان را مطالعه فرمایید.

شیوه‌های پرداخت

  • پرداخت در محل:

زمانی که محصولاتی خریداری نمایید که باید با مامورین ( راننده ) فروشگاه آنلاین آفتاب درخشان ارسال شوند، شما میتوانید ۱۰ درصد از مبلغ سفارش خود را به صورت بیعانه پرداخت کرده و مابقی را هنگام تحویل کالا پرداخت کنید و تسویه حساب نمایید، ولی در صورتی که محصول قابل ارسال با پست باشد امکان پرداخت سفارش در محل وجود ندارد.

  • پرداخت اینترنتی:

کاربران فروشگاه آنلاین بازار بزرگ آفتاب درخشان می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

 

سفارشات شما طبق شرایط زیر پس از گذشت 24 ساعت کاری تحویل خواهند شد :

۱- کالای خریداری شده در انبار فروشگاه آنلاین آفتاب درخشان و نمایندگی های مجتمع موجود باشد.

۲- در صورتی که کالای خریداری شده در انبار فروشگاه آنلاین موجود نباشد مدت زمان ارسال کالا از انبار فروشنده به انبار فروشگاه آنلاین آفتاب درخشان اضافه خواهد شد و سپس محصول برای مشتری ارسال خواهد شد.

 

  • نحوه تحویل گرفتن سفارش :

۱- لازم به ذکر است نیاز است شما هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال فروشگاه آنلاین آفتاب درخشان کارت شناسایی معتبر ارائه دهید.

۲- کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

۳- همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

۴- در صورت ارسال کالاهای گروه لوازم خانگی و آشپزخانه توسط مامورین ارسال فروشگاه آنلاین آفتاب درخشان ، لازم است در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

۵ – در صورتی که سفارش های شما قابل ارسال با مامورین ارسال فروشگاه آنلاین آفتاب درخشان نباشند ، سفارش شما با پست پیشتاز و طی   4   روز کاری تحویل شما خواهند شد.

  • ارسال کالاهای سنگین و حجیم:

– اگر کالای شما جزء کالاهای سنگین باشد هزینه حمل به نسبت شهر و محصول خریداری شده و بصورت پس کرایه  ارسال میشود.

کالاهای سنگین شامل:

_ یخچال فریزر
_ ساید بای ساید
_ اجاق گاز
_ ماشین ظرفشویی
_ ماشین لباسشویی
_ کولر آبی
_ کولر گازی

  • لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید:

۱-  باربری تنها مسئول تحویل سفارش است و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی و نظیر آن) تنها باید توسط  نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
۲-  روش باربری تنها ویژه کالاهای سنگین است و در صورت انتخاب برای سایر کالاها، روش ارسال تغییر پیدا خواهد کرد و حداقل   روز تحویل سفارش را به تعویق خواهد انداخت.

۳- سفارشات باربری بین 3 تا 5 روز کاری تحویل خواهد شد. “این  مدت در ایام پر ترافیک کاری مانند پایان سال ممکن است افزایش یابد.”

بستن
مقایسه